Με πολύ κέφι, τραγούδι και χορό, πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη καρναβαλική γιορτή του ΕΕΕΕΚ Ξάνθης PDF Εκτύπωση E-mail
Πέμπτη, 27 Φεβρουάριος 2020 18:59

Με πολύ κέφι, χαρά, τραγούδι και χορό πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη πλέον καρναβαλική γιορτή του ΕΕΕΕΚ Ξάνθης!!! Ευχαριστούμε θερμά τα ΕΕΕΕΚ Κομοτηνής και Καβάλας, τα ΕΝΕΕΓΥΛ Κομοτηνής και Καβάλας, καθώς επίσης και το ΚΔΑΠΜΕΑ Ξάνθης που μας τίμησαν με την παρουσία τους.. Ευχαριστούμε επίσης τον δήμαρχο Γενισέας κ. Τσιτιρίδη Γιώργο, τον αντιπεριφερειάρχη Π. Ε. Ξάνθης κ. Ευφραιμιδη Νίκο, τον πρόεδρο του Κέντρου πολιτισμού Ξάνθης κ. Ασκαρίδη Ηλία, καθώς επίσης και τον βασιλιά του καρναβαλιού Ξάνθης Παναγιώτης Γεωργίου που μας επισκέφτηκαν!!! Δε θα μπορούσαμε να παραλείψουμε την θεανω Βατιδου και τους συνεργάτες της για το κέφι και το τραγούδι και την Στέλλα Τοφέα που διασκέδασε και ψυχαγώγησε με μοναδικό τρόπο τους μαθητές όλων των σχολείων!!! Ευχαριστούμε την συνάδελφο Αφροδίτη Λάγγα για τη μουσική και τους αγαπητούς συναδέλφους καλλιτέχνες και μη για την πανέμορφη διακόσμηση της αίθουσας!!!
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!!! Το ραντεβού δόθηκε για του χρόνου... Καλή αντάμωση και καλές απόκριες σε όλους!!! Κι ας μας τα χάλασε ο κορονοϊος....

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 27 Φεβρουάριος 2020 19:36